تفریح ورزشی

همه تفریحات ورزشی استان هرمزگان
پارک آبی کیش
امتیاز کاربران:
درباره استخر و سونا
اطلاعات تماس
نظرات
کاربر نظر داده استاند

پارک آبی کیش

شهرستان: بندرلنگه
شهر: جزیره کیش
گروه: تفریح ورزشی
نوع: استخر و سونا
کلاس قیمت: بالا
نوع پذیرش: آقایان و بانوان
امکانات
کارت خوان
دستگاه خودپرداز
سونای خشک
سونای بخار
جکوزی گرم
جکوزی سرد
ماساژ
بوفه
اینترنت
استخر کودکان
مربی آموزشی
رزرو تلفنی
بدنسازی

توضیحات

پارک آبی کیش به منظور گسترش فضاهای تفریحی و سرگرمی جزیره کیش در ساحل جنوبی جزیره در حال احداث است. پارک آبی کیش می‌کوشد مجموعه‌ای پر نشاط و مفرح را برای تمامی اعضای خانواده ایرانی در سنین مختلف با استاندارد بین‌المللی عرضه می‌کند.
این مجموعه تفریحی در زمینی به مساحت ۵۶۰۰۰ متر مربع و با همکاری بهترین طراحان و سازندگان معتبر خارجی طراحی و احداث می‌شود.

موقعیت جغرافیایی خاص پارک آبی کیش از دیگر ویژگی‌های متمایز کننده این مجموعه است به گونه‌ای که چشم انداز بی‌نظیر آب‌های نیلگون خلیج همیشه فارس را در جنوب و پارک ملی جنگلی جزیره کیش در شمال را در اختیار بازدیدکنندگان محترم قرار می‌دهد.
هدف ما کسب موقعیت جاذبه اول تفریحی جزیره کیش است. افزون بر این، خرسندیم که اعلام کنیم، پارک آبی کیش با امکاناتی متنوع و جذاب در سال ۹۲ به بهره برداری خواهد رسید.

امکانات مجموعه

پارک آبی کیش با ظرفیت روزانه ۳۰۰۰ نفر از حیث تنوع امکانات تفریحی و تجهیزات در کشور بی‌همتا است. در طراحی تجهیزات این پارک آبی، از جدید‌ترین وسایل تفریحی روز دنیا استفاده شده است. شایان ذکر است که تعدادی از سرسره‌های هیجان پارک آبی کیش در منطقه نمونه مشابه ندارد.
طراحی پارک آبی کیش به گونه‌ای است که الزامات لازم برای استفاده هر چه بهتر تمامی اعضای خانواده ایرانی در تمامی سنین در آن رعایت شده است. بدین منظور امکانات اختصاصی برای گروههای خردسالان، کودکان و نوجوانان، جوانان و افراد میانسال و بزرگسال طراحی شده است. در ضمن با ایجاد محیطی محفوظ در پارک آبی کیش امکان استفاده مجزای بانوان و آقایان (در روزهای مختلف هفته) را از مجموعه فراهم آورده است.
بازی‌های پارک آبی کیش، از پیشرفته‌ترین و بروزترین وسایل بازی و تجهیزات روز دنیا هستند که توسط معتبرترین تأمین‌کننده وسایل بازی پارک آبی دنیا، یعنی شرکت کانادایی White Water Westتأمین شده است.


Boomerango
Super Bowl
Inner Tubes
AquaLoop
Free Fall
Whizzard
Aqua Play
Double Viper
Wave Pool
Lazy River
Kid’d Slides
اسپا
رستورانها، کیوسکها و فروشگاه

ارتباط با ما


شرکت رویای آبی کیش
تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از میرداماد، کوچه قبادیان، پلاک 33
تلفن: 88794055-021 داخلی 222

پارک آبی کیش
ساحلی جنوبی جزیره زیبای کیش، جاده جهان، پارک آبی کیش
تلفن: 4450420-0764
نمابر: 4450424-0764

مرتب سازی بر اساس
Yandex.Metrica